Jemný náramok zo žltého zlata spája nadčasový lesk diamantov s výnimočnou krásou rubínu. Centrálny rubín v tmavočervenom odtieni dodáva šperku nežný farebný akcent, zatiaľ čo diamanty podčiarkujú jeho elegantný a luxusný charakter.
Podrobný popis
Náramok má praktické zapínanie na skákací krúžok.
Súčasťou diamantového šperku je aj certifikát pravosti, ktorý potvrdzuje kvalitu, parametre a originalitu použitých diamantov.
Všetky naše diamantové šperky expedujeme do 10 dní.
Vyrobené v rodinnom zlatníctve MYRO.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Diamantové šperky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Krajina výroby: | Krajina EÚ |
| Karat zlata/Čistota: | 585 |
| Farba zlata: | Žlté zlato |
| Centrálny kameň: | Rubín |
| Tvar centrálneho kameňa: | Kruhový |
| Hmotnosť centrálneho kameňa: | 0.15ct |
| Rozmery centrálneho kameňa: | 3,00mm |
| Doplnkové kamene A: | Diamant |
| Počet doplnkových kameňov A: | 2 |
| Hmotnosť doplnkového kameňa A: | 0.0145ct |
| Kvalita doplnkového kameňa A: | SI2 H |
| Rozmery dodatočného kameňa A: | 1.5mm |
| Celková hmotnosť doplnkových kameňov: | 0.029ct |
| Celková hmotnosť: | 0.9 - 1.3g |
| Model: | B0005 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
