Ako vyberať zásnubné prstene

AKO VYBERAŤ ZÁSNUBNÉ PRSTENE

Ako vyberať zásnubné prstene

Klasický zásnubný prsteň sa skladá z dvoch častí. Prsteňovej obruče z kvalitného materiálu a diamantu, alebo zirkónu, ktorý je mierne vyvýšený. Veľkosť diamantu/zirkónu a veľkosť prstenovej šíny sa dolaďuje podľa veľkosti dievčenskej postavy a osobných preferencií.

Koľko minúť na zásnubný prsteň?

Nákup zásnubného prsteňa je emocionálna udalosť, ktorá vydrží celý život. Všeobecným hovoreným pravidlom, je investovať dvojmesačný plat. V Slovenských pomeroch sa pod tým môže rozumieť plat, ale netto po odrátaní nákladov na bývanie a živobytie :-) Avšak viac ako rozpočet by ste mali brať do úvahy kvalitu a hodnotu zásnubného šperku.

Osadiť diamant alebo zirkón?

Diamant ako investičný nástroj je samozrejme mnohonásobné drahší. Je to hlavná cenová položka na celom zásnubnom prstene keď je kombinácia zlato/diamant. Keď si zakúpite kvalitný hrubý zásnubný prstienok zo zlata, ktorý obsahuje minimálne 4-7 gramov zlata, kľudne môžete zvoliť aj klasický zirkón a efekt bude výnimočný.

Ako vybrať správne klenotníctvo?

My odporúčame samozrejme naše eZlatnictvo.sk. Prezrite si naše výhody prečo. Navyše získavate garanciu výroby všetkých výrobkov na Slovensku, ručne a použitím najkvalitnejších technologických metód. V cene je doprava Zadarmo a kvalitná krabička, ktorá očarí. Gravírovanie podľa vašich požiadaviek už do 48 hodín a iné drobnosti, ktoré z nás robia expertov.

Prsteň ktorý si zamiluje?

Objaviť aký prsteň sa Vašej priateľke páči, aký typ a veľkosť, môže byť niekedy problém. My Vám však vieme poradiť niekoľko bodov, ktoré budete potrebovať pred tým, ako začnete nakupovať. Rovnako Vám poradíme tajné metódy na zistenie veľkosti prsteňa. Vkus Vašej priateľky vieme simulovať podľa Vami zadaných kritérií. Napíšte nám.

Vybrať správne diamant

V našom zlatníctve sa snažíme aby každý náš zákazník bol veľmi dobre informovaný. Či už máte v pláne kupovať ten najväčší diamant, alebo úplne maličký, môžete sa na nás obrátiť a my Vám poradíme tak, aby ste spravili správne rozhodnutie. Využite kontaktný e-mail, formulár, alebo nám zavolajte poprípade navštívte osobne.

Aké zásnubné prstene ponúkame?

Ponuka obsahuje zásnubné prstene originálnej slovenskej výroby z kvatného zlata dôkladne pripravovaného v našich dieľňach. V ponuke máme zásnubné prstene od 91 € po 2000 € do ktorých v cene osadzujeme výberové 5Ačkové zirkóny, alebo diamanty. Prstene priamo vyrábame a taktiež gravírujeme dátumy, mená a iné textové požiadavky do vnútornej časti prstena.

Loading...