Podrobný popis
Elegantný náramok z bieleho zlata spája nežný lesk diamantov s výraznou krásou rubínu. Jemné prevedenie pôsobí decentne, žensky a nadčasovo, zatiaľ čo rubín dodáva šperku luxusný farebný detail. Diamanty náramok krásne rozžiaria a podčiarkujú jeho výnimočný charakter.
Vďaka minimalistickému dizajnu je ideálny na každodenné nosenie, no zároveň dostatočne elegantný aj ako darček k výnimočnej príležitosti.
Súčasťou diamantového šperku je aj certifikát pravosti, ktorý potvrdzuje kvalitu, parametre a originalitu použitých diamantov.
Všetky naše diamantové šperky expedujeme do 10 dní.
Vyrobené v rodinnom zlatníctve MYRO.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Diamantové šperky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Krajina výroby: | Krajina EÚ |
| Karat zlata/Čistota: | 585 |
| Farba zlata: | Biele zlato |
| Centrálny kameň: | Diamant |
| Tvar centrálneho kameňa: | Kruhový |
| Hmotnosť centrálneho kameňa: | 0.15ct |
| Rozmery centrálneho kameňa: | 3.0mm |
| Kvalita centrálneho kameňa: | SI2 H |
| Doplnkové kamene A: | Diamant |
| Počet doplnkových kameňov A: | 2 |
| Hmotnosť doplnkového kameňa A: | 0.0145ct |
| Kvalita doplnkového kameňa A: | SI2 H |
| Rozmery dodatočného kameňa A: | 1.5mm |
| Celková hmotnosť doplnkových kameňov: | 0.029ct |
| Možnosti dĺžky: | 17 - 22 cm |
| Celková hmotnosť: | 0.9 - 1.3g |
| Model: | B0005 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
