Prsteň topás z bieleho zlata (585/1000) s kameňom 1,10 ct, doplnený 2 diamantmi. Elegantný šperk s výrazným dizajnom.
Podrobný popis
Elegantný prsteň z pravého bieleho zlata zdobí štvorcový topás s hmotnosťou 1,10 ct, ktorý zaujme svojou sviežou svetlomodrou farbou a výrazným leskom. Moderný geometrický tvar kameňa dodáva šperku jedinečný a sofistikovaný vzhľad.
Po bokoch centrálneho kameňa sú osadené 2 drobné diamanty, ktoré jemne zvýrazňujú jeho žiaru a dodávajú prsteňu elegantný detail. Kombinácia čistých línií a nadčasového dizajnu robí z tohto šperku ideálny doplnok na každodenné nosenie aj výnimočné príležitosti.
Všetky naše dia šperky expedujeme do 10 dni.
Vyrobené v rodinnom zlatníctve MYRO.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Diamantové šperky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Karat zlata/Čistota: | 585 |
| Farba zlata: | biele zlato 585/1000 |
| Centrálny kameň: | Topas |
| Tvar centrálneho kameňa: | Štvorcový |
| Hmotnosť centrálneho kameňa: | 1,10 ct |
| Rozmery centrálneho kameňa: | 6x6 mm |
| Celková hmotnosť: | 1.9- 2.7 g |
| Výška koruny: | 6.0mm |
| Model: | W0003.B3.TOB.01 |
| Expedujeme do: | 10 dní |
| Doplnnkové kamene A: | Diamant |
| Počet doplnkových kameňov A: | 2 |
| Hmotnosť doplnkového kameňa A: | 0.0145ct |
| Kvalita doplnkového kameňa A: | S12 H |
| Rozmery dodatočného kameňa A: | 1.5mm |
| Celková hmotnosť doplnkových kameňov: | 0.029ct |
| Šírka obrúčky pri korune: | 1.7mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
