O nás a našom klenotníctve

O NÁS - O NAŠOM KLENOTNÍCTVE

Internetové Zlatníctvo - Podmanivo krásne šperky

Sme Internetové Zlatníctvo, ktoré vzniklo v roku 2011. Našim poslaním je produkovať šperky na každú príležitosť, personalizovať a kráčať spolu s Vašimi potrebami. Nie sme mohutný "re-seller", čiže iba plochý predajca, niečoho, čo zakúpime v krajinách s lacnejšou pracovnou silou. Väčšina našich šperkov je produkcia našej šikovnej dielne alebo spriatelených dizajnérov, klenotníkov a zlatníkov. Šperky vyrábame vždy z kvalitnej zliatiny kovu a v majoritnej väčšine ručne. K Vám domov dostávate vždy unikátny kúsok, ktorý je vždy ukážkovo zabalený. V prípade, ak chcete niektorý zo šperkov vzhliadnuť osobne pred kúpou, navštívte našu predajňu, kde Vám príjemný personál poradí s výberom.

O Zlatníctve mGold

Od roku 2008 - Dubnica nad Váhom

História Zlatníctva mGold sa začína v skorej minulosti. V roku 2008 vzniklo pôvodné Zlatníctvo mgoldm. Prvým obchodom bola naša prevádzka na Bratislavskej v Dubnici nad Váhom. V roku 2009 nasledoval presun obchodu bližšie k Vám, na Partizánsku ulicu oproti "priemyslovke", v obchodnej pasáži pod bytovým domom. Zároveň sme upravili značku na Zlatníctvo mGold.

Od histórie po súčasnosť

Našou snahou je zlatníctvo vymaniť z klasického zmýšlania ľudí, že je to obchod pre bohatých ľudí. Chceme ľuďom ukázať zlatníctvo ako priestor, kde môžu nájsť rôznu ponuku šperkov, klenotov, hodiniek a v neposlednom rade služieb. V súčasnosti sa Zlatníctvo mGold postupne dostáva do povedomia ľudí najmä v Trenčianskom kraji. Našími cieľmi sú úsmev našich zákazníkov po každom nákupe a vysoká spokojnosť vyjadrená opakovanými nákupmi.

Vážime si našich zákazníkov, práve preto poskytujeme na našej internetovej stránke dôležité rady v oblasti šperkov, zaviedli sme systém VERNOSTNÝCH KARIET a naše služby vykonávame zvyčajne už do 24 hodín. Do ďalších rokov pripravujeme systém kvality výrobkov a rôzne ponuky, ktoré budú pre našich ctených zákazníkov veľmi cenné.

Všetko pre vás

Vaše Zlatníctvo mGold

"Podmanivo krásne šperky"
Loading...