Jemná retiazka so slzou z bieleho zlata (585/1000) s rubínom a 2 diamantmi. Elegantný a výrazný šperk.
Podrobný popis
Elegantná retiazka z pravého bieleho zlata zdobená príveskom v tvare slzy, ktorý očarí svojím nadčasovým a jemným dizajnom. Dominantou šperku je rubín, známy svojou sýto červenou farbou symbolizujúcou lásku, vášeň a silu.
Rubín dopĺňajú 2 diamanty, ktoré zvýrazňujú jeho krásu a dodávajú šperku jemný lesk a luxusný charakter. Kombinácia bieleho zlata, rubínu a diamantov vytvára elegantný kontrast, ktorý krásne vynikne pri každodennom nosení aj výnimočných príležitostiach.
Súčasťou diamantového šperku je aj certifikát pravosti, ktorý potvrdzuje kvalitu, parametre a originalitu použitých diamantov.
Všetky naše diamantové šperky expedujeme do 10 dní.
Vyrobené v rodinnom zlatníctve MYRO.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Diamantové šperky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Kategória: | diamantové šperky |
| Karat zlata/Čistota: | 585 |
| Farba šperku: | biela |
| Materiál/Rýdzosť: | biele zlato 585/1000 |
| Doplnkové kamene A: | Diamant |
| Počet doplnkových kameňov A: | 2 |
| Hmotnosť doplnkového kameňa A: | 0.0145ct |
| Kvalita doplnkového kameňa A: | SI2 H |
| Rozmery dodatočného kameňa A: | 1.5mm |
| Doplnkové kamene B: | Rubín |
| Počet doplnkových kameňov B: | 1 |
| Hmotnosť doplnkového kameňa B: | 0.05ct |
| Rozmery doplnkového kameňa B: | 2.0mm |
| Celková hmotnosť doplnkových kameňov: | 0.079ct |
| Celková hmotnosť: | 1.6 - 2.0g |
| Uzatváranie: | Krúžok skákací |
| Dĺžka retiazky: | 45,50, |
| Model: | N0031.B3.RUR.01 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
