Podrobný popis
Luxusný náramok z ružového 14 ct zlata s diamantmi je stelesnením jemnej elegancie, precízneho spracovania a nadčasovej krásy. Jeho subtilný, no zároveň výnimočný dizajn pôsobí veľmi sofistikovane a vynikne pri každom pohybe ruky. Trblietavé diamanty dodávajú šperku noblesu a exkluzívny charakter, zatiaľ čo biele zlato podčiarkuje jeho moderný a čistý vzhľad.
Súčasťou diamantového šperku je aj certifikát pravosti, ktorý potvrdzuje kvalitu, parametre a originalitu použitých diamantov.
Všetky naše diamantové šperky expedujeme do 10 dní.
Vyrobené v rodinnom zlatníctve MYRO.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Diamantové šperky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Krajina výroby: | Krajina EÚ |
| Karat zlata/Čistota: | 585 |
| Farba zlata: | Ružové zlato |
| Centrálny kameň: | Diamant |
| Tvar centrálneho kameňa: | Kruhový |
| Hmotnosť centrálneho kameňa: | 0.10ct |
| Rozmery centrálneho kameňa: | 3.0mm |
| Kvalita centrálneho kameňa: | SI2 H |
| Možnosti dĺžky: | 17 - 22 cm |
| Celková hmotnosť: | 0.9 - 1.3g |
| Model: | B0004 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
