Buďte výnimočná ,buďte iná...Moderný náramok na červenej šnúrke s nápisom Mama alebo s VAŠIM ORIGINÁLNYM NÁPISOM zo žltého zlata v 14 karátovej rýdzosti. Výborný tip na darček k narodeniu vášho drobčeka alebo narodeninám, maturite...
Podrobný popis
Jemný červený šnúrkový náramok zdobí zlatý nápis „Mama“, ktorý symbolizuje lásku, vďačnosť a výnimočné puto. Kombinácia výraznej červenej šnúrky a žltého zlata vytvára moderný, no zároveň nadčasový šperk s hlbokým významom.
Náramok je nastaviteľný, vďaka čomu sa pohodlne prispôsobí každému zápästiu. Ideálny ako darček pre mamu – či už na narodeniny, sviatok alebo len tak, z lásky.
Ak je šperk skladom, expedujeme ho do 24 hodín. V prípade personalizácie je doba výroby približne 10 pracovných dní.
Vyrobené v rodinnom zlatníctve MYRO.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náramky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Krajina výroby: | Slovenská republika |
| Farba šperku: | žltá |
| Expedujeme do: | do 24 hodín |
| Materiál/Rýdzosť: | žlté zlato 585/1000 |
| Typ Spracovania: | Kombinácie rôznych techník |
| Povrchové spracovanie: | Lesklé |
| Určené pre: | Dámy, Pánov, Deti |
| Možnosti dĺžky: | 17 - 22 cm |
| Dĺžka mena: | 2,4 cm |
| Výška mena: | 0,70cm |
| Možnosť gravírovania: | Nie, gravírovanie nie je možné |
| Váha (g): | 1.10g. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
